Maniküüri ja pediküüri kursus

Maniküüri ja pediküüri kursuse õppekava aluseks on kosmeetiku kutsestandard

Õppekava nimetus: Maniküüri ja pediküüri kursus

Õppekava rühm: Iluteenindus Maht: 120 ak/h

Õppeaja kestus: kuni 3 kuud, osaliselt paindlik õpe.

HIND: 2400 MINIGRUPP

02.2020 grupi täitumisel, algus kell 10.00 või 15.45.

KUUPÄEVAD: KOKKULEPPEL

Koolituse toimumise koht:  RAKVERES LAI 7.

Sihtrühm: Täiskasvanud õppijad, kes hindavad elukestvat õpet ja soovivad omandada kaasaegseid teadmisi ja oskusi iluteeninduse valdkonnas.

Koolituse eesmärk: Omandada teoreetilised teadmised ja praktilised oskused maniküürist ja pediküürist ning kliendi nõustamisest.

Koolituse õppekava sisu:

Käte- ja jalgade hooldus: 36h

– käte- ja jalgade anatoomia    – terve küüs, küüntemuutused ja -haigused    – käte ja jalgade nahamuutused ning –haigused    – jalgade ehituses esinevad muutused    – tooted ja töövahendid    – tööhügieen ja töökoha ettevalmistus    – maniküür (küünte viilimine, küünenahkade hooldamine, lakkimine  – pediküür (jalgade leotus, raspeldamine, küünte viilimine, küünenahkade hooldamine, lakkimine)    – käte- ja jalgade massaaž    – käte- ja jalgade parafiinihooldus

Praktiline töö kliendiga: 84h

Koolituse õpiväljundid: – teab üla- ja alajäseme anatoomiat ning küüne ehitust; – teab levinumaid käe- ja jalanaha- ning küüntehaiguseid; – valmistab ette töökoha; – teeb maniküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri, järgides tööohutus- ja hügieeninõudeid; – teeb pediküüri, kasutades sobivaid töövahendeid ja –võtteid, tooteid ja aparatuuri, järgides tööohutus- ja hügieeninõudeid; – nõustab klienti.

Koolitajad:

Sille Hurt, 2002 Eesti Kosmeetikute ja Juuksurite Erakool, töötanud kosmeetikuna, pediküür-maniküürina 15 aastat, täiendanud erinevatel koolitustel.

Õpiväljundi saavutamisel väljastatakse õppijale tunnistus. Õpiväljundi mittesaavutamisel väljastame tõendi kursusel osalemise kohta.